Gdzie kupić najlepszej jakości flower boxy?

Flower boxy to wyjątkowo piękne i cieszące się niesłabnącą popularnością kompozycje kwiatowe. W Polsce moda na flower boxy zagościła na dobre. Wiele osób bardzo chętnie kupuje kwiaty w pudełku, ponieważ jest to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Flower boxy na tle innych kompozycji wyróżniają się bardzo wysokimi walorami estetycznymi, dlatego też taki podarunek z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Rodzaje flower boxów

We flower boxach mogą zostać umieszczone zarówno kwiaty wieczne, jak i tradycyjne – żywe. Wiele osób decyduje się na zakup wersji z kwiatami wiecznymi, ponieważ jest ona o wiele bardziej trwała. Wieczne kwiaty, dzięki specjalnemu procesowi stabilizacji mogą, bowiem zachwycać nas swoim urokiem nawet przez okres dwóch lat. Ponadto warto dodać, że flower boxy z wiecznymi kwiatami są wręcz bezobsługowe. Nie musimy martwić się o to, że zapomnimy je podlać, gdyż taki produkt nie wymaga od nas żadnej pielęgnacji. Jeżeli chodzi o wzór i kolor pudełka to największy wybór stylowych opakowań o najwyższej jakości odnajdziemy w firmie Rose du Chtâeau. Dostępne są tu eleganckie, ręcznie wykonane opakowania idealnie dopasowane do najróżniejszych okazji. Możemy tu miedzy innymi zakupić flower box w kształcie serca, który znakomicie sprawdzi się, jako romantyczny prezent na walentynki. W flower boxach firmy Rose du Château umieszczane są tylko najwyższej jakości specjalnie wyselekcjonowane kwiaty pochodzące z najlepszych farm na świecie. Kwiaty znajdujące się we flower boxach to przede wszystkim róże. Róża to jedna z najpiękniejszych roślin, która nie bez powodu została nazwana królową kwiatów. Wieczne czerwone róże w eleganckim pudełku to klasyk chętnie wybierany przez wielu klientów. Ale inne kolory róż także prezentują się naprawdę ładnie. Osoby lubiące oryginalne barwy mogą zdecydować się na róże lawendowe, błękitne czy nawet szare. Warto przy tym dodać, że firma Rose du Château, jako pierwsza i jako jedyna w Polsce wprowadziła do swojej oferty flower boxy z wiecznymi piwoniami. Te niezwykle delikatne i subtelne kwiaty umieszczone w stylowych pudełkach wyglądają wyjątkowo pięknie.

Flowerbox

Dlaczego warto wybrać flower boxy z ofert Rose du Chtâeau?

Flower boxy z ofert firmy Rose du Château to najwyższej jakości unikatowe i wyjątkowe produkty, które zachwycają swoim wyglądem. Każda dostępna tu kompozycja kwiatowa zostaje wykonana z najwyższą starannością oraz z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Kupując tu możemy liczyć również na szybką i sprawną dostawę w dowolne miejsce w Polsce. Firma Rose du Château gwarantuje także transport zamówionych kwiatów w pudełku do dowolnego kraju Unii Europejskiej. Dzięki specjalnym kartonom wysyłkowym, które zostały opracowane przez pracowników firmy, możemy mieć pewność, że zakupiony przez nas flower box będzie jak najlepiej zabezpieczony. Warto dodać, że róże w pudełku marki Rose du Château wybrało wiele znanych firm między innymi: Tiffany & Co, Viva, Gala, TVN, czy też Travelist.