moda damska

RE:SIN – Siła Natury

Za rodzinną historią marki RE:SIN kryje się esencja gór i morza. To właśnie tam rodzą się inspiracje i wyjątkowe projekty. Żyjąc blisko natury i mając sztukę we krwi dwie siostry, Karolina i Monika Adamczyk z marzeń i pasji stworzyły własną markę, która jest jedyna w swoim rodzaju. RE:SIN narodziło się z potrzeby dzielenia się pięknem i tworzenia wyjątkowych rzeczy.

Twórczy biznes rozpoczął się kilka lata temu, gdy siostry połączyły siły i zamiłowanie do sztuki – Karolina z doświadczeniem filmowym po studiach w Łodzi, a Monika z wiedzą o projektowaniu, którą nabyła podczas studiowania w Londynie. Podążając własną ścieżką wspólnie stworzyły unikalne akcesoria inspirowane naturą. Tak powstały pierwsze bursztynowe okulary.

„Dzielimy się pięknem, które daje nam natura, obrysowujemy naturę w nasz design.”

Okulary są ręcznie zdobione certyfikowanymi bursztynami w różnych kolorach. Dodatkowo, kamień mieni się w słońcu i hipnotyzuje, przypomina nam o korzeniach. To właśnie na Bałtyku bursztyn spotyka się z mitologią grecką, ten szczególny kamień znany był już w starożytności, gdzie Szlak Bursztynowy był szlakiem handlowym dla poszukiwaczy skarbów.

Marce RE:SIN nieustannie towarzyszy kreatywność i tworzenie w duchu współczesnych potrzeb. Projektantki w świadomy sposób dobierają materiały, z których tworzą w wyniku czego powstają niepowtarzalne produkty dla pasjonatów mody z innowacyjnych materiałów takich jak skóra z liści ananasa czy kaktusa. Siostry, choć rozpoczęły działalność od projektowania autorskich okularów, obecnie poszerzyły asortyment o takie produkty jak wegańskie torebki czy jedwabne chusty zaprojektowane w Japonii.

Siostrzany duet dba o środowisko. Zarówno produkty jak i opakowania są biodegradowalne, etycznie wytwarzane w lokalnych manufakturach.

Założycielki konsekwentnie udowadniają, że nie warto iść na skróty, gdyż piękne rzeczy rodzą się organicznie. Magiczne akcesoria RE:SIN łączy precyzja wykonania, najwyższej jakości surowce, design i siła natury.