zabieg profhilo

Na czym polega zabieg Profhilo?

Wielu z nas prędzej czy później decyduje się na różne zabiegi, mające na celu poprawę naszego wyglądu. Takich zabiegów jest multum i dają one niesamowite efekty. Jednym z nich jest Profhilo. Ten typ zabiegu przeznaczony jest szczególnie dla osób, których skóra nie wygląda już dobrze z racji wieku. To doskonałe rozwiązanie na przywrócenie młodego wyglądu skóry i wzmocnienie atrakcyjności.

Czym jest zabieg Profhilo i jakie są wskazania do jego przeprowadzenia?

Często chcielibyśmy skorzystać z jakiegoś zabiegu, lecz jest ich trochę i nie wiemy, na jaki się zdecydować. Popularny stał się Profhilo zabieg w Bielsku-Białej, który zawiera między innymi kwas hialuronowy. Jak powszechnie wiadomo, ów kwas jest związkiem naturalnie występującym w każdym organiźmie, dlatego jest to bezpieczne. Z reguły zaleca się wykonanie takiego zabiegu dwukrotnie. Większą ilość zabiegów lekarz zleca dla osób, których skóra jest w złym stanie, z widocznymi i zaawansowanymi objawami starzenia.

Największym wskazaniem do przeprowadzenia takiego zabiegu jest niezadowolenie z wyglądu naszej skóry, który z wiekiem stale się pogarsza. Przez to możemy odczuwać dyskomfort, nabawić się kompleksów, a nasza samoocena i poczucie własnej wartości drastycznie spadają. Ludzie wykonują ten zabieg głównie ze względu na wiotką skórę, opadający owal twarzy lub jej utracony kontur. Poza tym wskazaniem są objawy starzenia się skóry i tkanki podskórnej.

Jak przebiega zabieg Profhilo?

Zarówno zabieg Profhilo, jak i botox w Bielsku-Białej, nie wymagają wyjątkowego przygotowania ze strony klienta. Lekarz jedynie oczyszcza dokładnie twarz i ją odkaża. Cały zabieg opiera się na wstrzyknięciu właściwego preparatu w pięć specjalnie wyselekcjonowanych, anatomicznych punktów po obu stronach twarzy. Taka technika zmniejsza ryzyko podania preparatu do dużych naczyń, minimalizuje ewentualne uszkodzenie nerwów, a także maksymalizuje proces dyfuzji w tkankach okolicy jarzmowej i policzków oraz wzdłuż linii żuchwy, okolicy przedusznej i brody.

Co ważne taki zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia. Najpierw lekarz zaznacza właściwe punkty na twarzy, a później przystępuje do powolnego wstrzykiwania, minimalizując w ten sposób ryzyko powstania siniaków oraz obrzęku. Cały zabieg nie sprawia dyskomfortu.