bielizna damska

Jakie znaczenie ma bielizna, którą nosisz?

Bielizna jest jak osobisty podpis każdej kobiety. To, jaką nosisz, wiele mówi o Tobie. Podkreśla charakter i jasno pokazuje, co lubisz. Zdradza nie tylko, jak się odnajdujesz w relacjach męsko-damskich, ale także, jak traktujesz swoje ciało. Przekonaj, się czy to, że wybierasz cielisty kolor biustonosza zamiast czerwonego lub bawełniane majtki zamiast stringów ma jakiekolwiek znaczenie.

9 na 10 Francuzek kupuje atłasowe koronki dla własnej przyjemność. Arabki zawsze pod abają zdobi seksowna bielizna. Azjatki kochają stringi w każdej postaci. Polki są bardziej zachowawcze i stawiają przede wszystkim na wygodę. Może warto to zmienić? Bielizna jest najatrakcyjniejszą częścią garderoby, dlaczego nie wybrać równie komfortowej koronki zamiast sportowego stanika? Zanim sięgniesz po nową wersję, sprawdź, co oznacza model, który aktualnie używasz.

Prosta, bawełniana bielizna

Jesteś przewidywalna i lubisz utarte schematy. Zdecydowanie Ci bliżej do polnych łąk niż do ekskluzywnych restauracji. Cenisz sobie minimalizm, naturalność i praktyczność. Właścicielka bawełnianych majtek ma miłe usposobienie, jest otwarta na świat i ludzi, ale nade wszystko ceni sobie wolność. Nie znosi ograniczeń i uważa, że zasady są po to, by je łamać. Nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni. Seksowna bielizna jest nie dla niej, bo według jej interpretacji prawdziwe życie nie jest cukierkowe i ma prosty smak.

Elegancki biustonosz i figi

Estetyka to Twój wielki walor. Lubisz być wytworna i stawiasz na jakościowe produkty, dlatego wolisz kupić mniej, ale w wersji luksusowej. Doskonale znasz swoje atuty, uwielbiasz podkreślać je koronką. Od Twojego samopoczucia zależy, jaki bielizna ma kolor. Możesz być zarówno romantyczna, jak i zdecydowana. Z pewnością jesteś dobrze zorganizowana i cenisz sobie tradycję, ale mimo to potrafisz zaskoczyć. Koronki sprawiają, że jesteś w centrum uwagi, bo doskonale wiesz, jak uwodzić i co znaczy być kobietą.

Erotyczna bielizna

Pani, która sięga po zmysłową bieliznę, ma wszystko pod kontrolą. Zawsze jest przygotowana i dobrze planuje swoje działania. Jest pewna siebie i jasno wyraża swoje poglądy. W codzienności używa swojego czaru, seksapilu i wdzięku. Ekskluzywna bielizna to jej dodatkowa siła, bo kiedy ją nosi, czuje się kompleta. Nie boi się eksperymentować, zarówno w życiu, jak i łóżku. Potrafi z gracją się poruszać, nosząc pończochy i biznesowy uniform.

Kolory mają znaczenie

Romantyczki kochają biel i krem. Nie stronią od kokardek i koronkowej bielizny. Bielizna damska w czerwieni podkreśli ognisty temperament posiadaczki oraz jej wyjątkową charyzmę. Praktyczne kobiety stawiają na cielistość – to ponadczasowy kolor, który dobrze się sprawdza we wszystkich stylizacjach. Estetki i kobiety znające swoją wartość wybiorą klasyczną czerń. Tylko kobiety, które jasno mówią o tym, co czują, mają odwagę sięgać po więcej. Potrzebują urozmaicenia nawet w relacjach damsko-męskich, sięgając po zaskakujące odsłony jak stylizowane pończochy, bieliznę z erotycznym wycięciem lub bodystocking. Gdzie widzisz siebie?