bizuteria gucci

GUCCI prezentuje nową kolekcję biżuterii LINK TO LOVE

Gucci ma przyjemność zaprezentować Gucci Link to Love, nową kolekcję współczesnej biżuterii, reprezentującej romantyczny charakter życia. Eleganckie, geometryczne kształty, które można dowolnie łączyć, z jednej strony nawiązują do lat 80-tych ubiegłego stulecia, a z drugiej swoim charakterem oddają hołd nowoczesnej rzeczywistości. Kolekcja wykonana jest z trzech kolorów złota – żółtego, białego i różowego – i obejmuje pierścionki, bransoletki, naszyjniki i różnorodne kolczyki. Logo GUCCI jest wykorzystywane jako element dekoracyjny, nadając elementom rozpoznawalność marki.

Ośmiokątny kształt pierścionków oraz sztywnych bransoletek przywołuje na myśl liczbę osiem jako symbol nieskończoności. Obrączki wykonane są z 18-karatowego białego, żółtego lub różowego złota, gładkie, z ćwiekami lub grawerowane w nowocześnie wyglądające paski. Pierścionki dostępne są w różnych szerokościach, od trzech do sześciu milimetrów. Bransoletki posiadają łatwe do otwierania zapięcie. Niektóre z obrączek są zdobione kamieniami szlachetnymi oraz diamentami: gładka obrączka z białego złota jest wysadzana diamentami, podczas gdy wersja z paskami jest wysadzana zielonymi turmalinami, rubelitami lub diamentami o szlifie bagietkowym.

Kolekcja zawiera również delikatne naszyjniki, bransoletki i kolczyki, wszystkie z minimalistyczną zawieszką, na której widnieje logo GUCCI jako detal graficzny. Naszyjniki z delikatnym łańcuszkiem i centralnie umieszczoną zawieszką w kształcie sztabki są wykonane z 18-karatowego żółtego lub różowego złota, a także z białego złota z wysadzaną diamentami sztabką. Nowością jest naszyjnik Lariat, który w wyrafinowany sposób podkreśla dekolt, wykonany z 18-karatowego żółtego i różowego złota lub z białego złota z diamentami, zapinany na przesuwany element w kształcie koła.

Podobny styl prezentują bransoletki i kolczyki również wykonane z 18-karatowego żółtego i różowego złota, lub białego z diamentowym sztyftem. Kolczyki z wisiorkami mają zwisającą konstrukcję oraz cienki łańcuszek. Bransoletki posiadają regulowaną długość, dzięki specjalnemu mechanizmowi zamykania: zapięcie zamyka się bezpośrednio na łańcuszku i jest blokowane przez dwa ćwieki.

Cała kolekcja LINK TO LOVE jest również przedstawiona na zdjęciach oraz w filmie nakręconym przez Angelo Pennetta. Czerpiąc inspirację z mody i urody lat 80-tych, kampania obejmuje serię zbliżeń w żywej i nowoczesnej interpretacji portretów vintage, podczas gdy zabawne gesty rąk oraz charakterystyczne ujęcia pozwalają biżuterii błyszczeć na pierwszym planie każdej kompozycji.

#GucciLinktoLove